Спонсори Organum Homepage
Jazz-fest'2008
    29 березня
«Театр для дітей та юнацтва»

15:15 Олексій Коган (конферансьє)  Київ
15:25 Dr. Jazz project (Суми)
15:50 Cherkasy Jazz Quintet (Черкаси)
16:30 Джаз-дует «Двоє» (Шостка)
17:15 Шоколад (Львів)
18:00 Lozovsky Jazz (Донецьк)
18:45 Піккардійська терція (вокальна формація) Львів


30 березня
«Театр для дітей та юнацтва»

15:20 Aramis (джаз-ф’южн бенд) Суми
16:10 Тетяна Балакирська (вокал), Алім Настаєв (гітара) Москва
17:00 JazzGO (джаз-тріо) Гожув Вєлькопольскі
18:00 Тріо Наталії Лебедєвої (Київ)
19:00 Сергій Манукян (фортепіано, вокал), Ігор Бойко (гітара),
Артем Федотов (ударні) Москва




Олексій Коган (конферансьє)
  Олексій Коган (конферансьє) Київ

Олексій Коган — джазовий ерудит і просвітник, закохана в джаз людина, організатор джазових концертів в Україні, ведучий радіопрограм, журналіст, конферансьє, член Міжнародної джазової асоціації журналістів, автор понад трьох тисяч оригінальних радіопрограм. Важко уявити, яким був би джаз в Україні, якби не було цієї людини, що поєднує музикантів з музикантами, музикантів зі слухачами, слухачів і музикантів — із самою музикою. Місія Олексія — сповідувати джаз, нести його й тим, хто вже давно вірує в нього, і неофітам. За словами Олексія, джазу добре там, де він є.

Відзначений урядовою нагородою Польщі «За заслуги перед польською культурою».  http://uajazz.com/people/kogan/

наверх




Dr. Jazz project




Анатолій Колосов (труба)




Максим Руденко (барабани)


  Dr. Jazz project  (Суми)

Олександр Храпов — фортепіано
Анатолій Пушкар — гітара
Олексій Сачко — контрабас
Максим Руденко — барабани
Анатолій Колосов — труба

Dr. Jazz project представляє Сумський театр драми і музичної комедії ім. М. Щепкіна.

Колектив засновано у 1993 році.
Музиканти грають в стилі традиційного джазу.
Учасники фестивалів Jazz-fest’94 та Jazz-fest’95. 

наверх




Сергій Крашенінніков (фортепіано)
Олександр Шнайдер (контрабас)




Валерій Кириченко (труба)
Микола Євпак (тенор-саксофон)




Олександр Черкашин

  Cherkasy Jazz Quintet (Черкаси)

Сергій Крашенінніков
— фортепіано, керівник джаз-ансамблів, лауреат і учасник багатьох джазових фестивалів. Виступав у джаз-клубах Європи та США. Сольні концерти в Національній філармонії та найбільших концертних залах України та США.
Голова ради громадської організації «Творча майстерня Крашеніннікова». Один із організаторів фестивалів джазової музики «Черкаські джазові дні» та «Джаз-Диліжанс»,  постійний їх учасник.  За освітою — інженер-програміст.
http://www.jazzkrash.cherkasy.net

Олександр Шнайдер —  контрабас, соліст камерного оркестру Черкаської обласної філармонії.

Валерій Кириченко — труба, соліст оркестру Черкаського обласного музично-драматичного театру ім. Т. Г. Шевченка.

Микола Євпак — тенор-саксофон, викладач естрадно-джазового відділу Черкаського музичного училища ім. Гулака-Артемовського.
http://yevpak.com

Олександр Черкашин — ударні, викладач Черкаської музичної школи №1.

Учасники квінтету живуть та працюють в Черкасах. У програмі колективу — класичний хард-боп 50-60-х, твори Лі Моргана (Lee Morgan), Хораса Сілвера (Horace Silver), обробки джазових стандартів у хард-боповому стилі. Часом музиканти звертаються до ідіоматики групи «Brecker Brothers».

Географія виїзних виступів ансамблю не дуже обширна, його учасники  зосереджені на популяризації джазу в рідних пенатах. Квінтет регулярно виступає з концертами в клубах Черкас.

Лідер групи Сергій Крашенінніков є організатором черкаських джазових фестивалів «Джаз-Диліжанс», «Черкаські джазові дні», численних джем-сейшенів та зустрічей з відомими українськими й закордонними музикантами.
http://www.uajazz.com/people/cherkasy_jazz_quintet/

наверх




Джаз-дует «Двоє» (Шостка)
  Джаз-дует «Двоє»

Ігор Поліський
— викладач по класу скрипки Шосткинської школи мистецтв. Навчаючись в Сумському музичному училищі  цікавився імпровізацією, робив спроби писати музику для скрипки та фортепіано. Під час служби в армії набував виконавського досвіду, граючи у військовому оркестрі. У цей період намагається грати джазові стандарти, познайомившись із записами Стефано Грапеллі. Повернувшись у рідне місто, продовжує удосконалюватися у грі на скрипці та фортепіано, пише ряд п’єс, виступає із сольними концертами. З 1995 року грає у дуеті з піаністом  Валерієм Степаненком. В репертуарі дуету — оригінальні транскрипції джазових стандартів, та класичної музики, власні твори.

Валерій Степаненко — випускник Сумського музичного училища по класу фортепіано (1972р.). До занять джазом його спонукали яскраві враження від виступів у Києві оркестрів Дюка Елінгтона, Теда Джонса і Мела Луіса (1971 р.).

З 1972 року працює викладачем Шосткинської дитячої школі мистецтв. Вдосконалює свою виконавську майстерність,  продовжує займатись імпровізацією, створює п’єси для фортепіано, романси, дає сольні концерти.  У 2002-2003 заснував шкільний джазовий ансамбль. В дуеті з Ігорем Поліським вони перебувають у постійному творчому пошуку.

наверх




Шоколад  (Львів)




Дана Винницька (вокал)




Володимир Урбан (альт-саксофон)




Настя Литвинюк (фортепіано)




Ігор Гнидин (барабани)




Сергій Бридун (бас-гітара)


  Шоколад  (Львів)

Володимир Урбан — альт-саксофон
Дана Винницька — вокал
Настя Литвинюк — фортепіано
Ігор Гнидин — барабани
Сергій Бридун — бас-гітара

Група створилася у червні 2004 року. Кожен з учасників — яскрава особистість, має власний погляд на музику. У репетиціях музиканти намагаються знайти точки перетину між різними світобаченнями:  джаз, фанк, етно, електронна музика. 

Група брала участь у різних міжнародних фестивалях: «Jazz bez» (2004, 2005, 2006), «Флюгери Львова» (2005, 2006, 2007), «Метро Jazz» (2005), «Єдність» (2007), «Starzy i Mlodzi, chili jazz w Krakowie» (2007), «Art-mashine» в рамках проекту «Вільнюс — культурна столиця Європи 2009», «Контури досвіду» (2007) — україно-литовський перформенс. 

Під час навчання у Польщі в International Summer Jazz Academy (2005—2007), учасники групи брали участь у записі на Radio Krakow. Протягом цього проекту  музиканти  співпрацювали з такими відомими джазменами, як Кьортіс Джонсон — альт-саксофон (США),  Лора Шафран — вокал (Польща), Ніколас Шльотер — фортепіано (США), Йоахім Менцель — фортепіано (Польща), Харрі Танчик — ударні (Австрія), Карім Мартусєвіч — бас ( Польща) та багато інших.

У даний час Богдана Винницька (вокал), Анастасія Литвинюк (фортепіано) та Ігор Гнидин (барабани) отримали стипендію міністра культури Польщі «Gaude Polonia» і навчаються у Варшаві. Участь у цій  програмі дає можливість повчитися у легенд польського джазу (Анджей Ягодзінськи — фортепіано, Чеслав Бартковскі — барабани, Януш Шром — джазовий вокал) та слугує добрим ґрунтом для творчих обмінів.

В останніх творчих пробах група зупинила свій мистецький вибір на переосмисленні та інтерпретації українського фольклору в поєднанні з електронною музикою. Цей музичний матеріал й прозвучить на фестивалі.

наверх




Lozovsky Jazz (Донецьк)




Анатолій Лозовський (фортепіано)




Олександр Рукомойніков (саксофон)




Володимир Дєнєжний (бас-гітара)


  Lozovsky Jazz  (Донецьк)

Анатолій Лозовський — фортепіано
Олександр Рукомойніков — саксофон
Володимир Дєнєжний — бас-гітара
Валентина Стрєліна — вокал
Артур Фролов — ударні

Анатолій Лозовський закінчив Донецьку музичну академію у 1987 році, де працює викладачем класу джазового фортепіано. Віртуоз-імпровізатор, володіє багатою палітрою джазової фортепіанної гри.

Олександр Рукомойніков — випускник Донецької консерваторії ім. С.Прокоф’єва по класу скрипки (1992) та по класу саксофона (1996). З 1997 року — музикант біг-бенду м. Донецьк.

На 1998-2002 роки припадає період плідної співпраці із провідними джазовими музикантами. На гру Олександра в біг-бенді звернув увагу відомий джазовий трубач Валерій Колесников і запросив молодого музиканта в диксиленд та джазовий квінтет. У 2002 році Рукомойніков створив власний джазовий квінтет, з яким успішно концертує в Україні та СНД.

Постійний учасник джазових фестивалів у Донецьку, Красноярську, Казані, Нижньому Новгороді, Володимирі, Кривому Розі, Києві. Гастролі в Німеччині, Франції, Японії. З 2000 року викладає на джазовому факультеті Київського державного вищого музичного училища ім. Р. Глієра.
http://www.uajazz.com/people/rukomoinikov/

Володимир Дєнєжний — бас-гітара, патріарх вітчизняного джазу, завжди найбажаніший партнер, з дивовижним відчуттям  свінгу.

Валентина Стрєліна — вокал, студентка ІI курсу Донецької музичної академії.

Артур Фролов — ударні, студент І курсу Донецької музичної академії. Молодий, стрімко прогресуючий музикант, з тих, хто марить джазом.

наверх




Піккардійська терція
(вокальна формація) Львів
  Піккардійська терція (вокальна формація) Львів

Вокальну формацію «Піккардійська терція» створили 1992 року студенти Львівського музичного училища ім. С. Людкевича: Володимир Якимець, Ярослав Нудик, Богдан Богач та Андрій Капраль, згодом до них доєдналися Андрій Шавала та Роман Турянин. Головна об’єднувача мета — шліфування майстерності співу й експериментування з різними музичними стилями. 24 вересня 1992 року — перший виступ у Національному університеті ім. І.Франка і перше визнання публіки.
Наступного року формація стає дипломантом фестивалю «Червона Рута» у Донецьку. 1994 року на фестивалі «Доля» в Чернівцях журі одноголосно визнало «Піккардійську терцію» найкращою в усіх жанрах. У 1994-1995 р. «піккардійці» були учасниками «Таврійських ігор». У 1995 році — Гран-прі телевізійного пісенного фестивалю «Мелодія» за пісню «Пустельник». 1996 — випуск дебютного CD «Сад ангельських пісень», (режисери Руслана Лижичко та Павло Грабовський). За дизайн обкладинки та якість поліграфії (художник Євген Равський), незалежні експерти визнали цей диск найкращим в Україні.
2000 року, вперше за довгий час існування міжнародного фестивалю співу а капела «Vokal total» у Мюнхені (Німеччина) організатори запросили творчий колектив зі Східної Європи — «Піккардійську терцію». Через рік секстет знову «порушив» правила авторитетного фестивалю — попри постійну ротацію учасників, формацію запросили вдруге. 2006 року «Піккардіська терція» представляла Україну перед депутатами Європейської комісії в Брюсселі. 2007 року в Сопоті (Польща) формація виступила на престижному фестивалі «Top trendy», а минулорічний День незалежності України «піккардійці» відзначили грандіозним спільним концертом з Русланою, Алом ді Меолою в супроводі симфонічного оркестру «Leopolis». 2008 року секстет долучився до масштабної мистецької акції «Наше Різдво».
Минулого року «Піккардійська терція» відсвяткувала 15 річницю співу а капела концертами в найбільших містах України. Підсумком плідної співпраці усіх учасників формації стали понад 300 пісень найрізноманітніших музичних стилів (поп, рок, класика, фольк, джаз, кантрі, духовна музика, рок-н-рол, блюз). Цього року готується до виходу 10-й за ліком CD «Етюди». Попри те, що на 95% пісенний репертуар україномовний, у активі «піккардійців» є пісні 12 мовами світу. Секстет часто гостює  в Польщі,  Німеччини, Іспанії, Італії, Франції, Бельгії, Канаді та США. Музичні критики охрестили творчість «Піккардійської терції» як інтелектуальну — таку, що прививає аудиторії добрі смаки. Остання ж віддячує великою любов’ю — практично всі сольні концерти відбуваються з аншлагами, незалежно від географії виступу.
Під час сольного концерту, присвяченому 15 річниці співу а капела, у Національному палаці мистецтв «Україна» формацію привітав Президент України Віктор Ющенко: «Ціную ваш внесок у розвиток української культури, унікальну вокальну традицію та служіння благородній справі єднання суспільства навколо неповторного пісенного мистецтва — животворного джерела духовності нації… На найвищу похвалу заслуговують ваші зусилля, спрямовані на достойну презентацію України в світовому культурному просторі».
У березні 2008 року «Піккардійська терція» здобула найвищу державну нагороду — Національну премію України імені Тараса Шевченка. http://tercia.alfaspace.net/about.html

наверх


    30 березня
«Театр для дітей та юнацтва»



Aramis  (джаз-ф’южн бенд)  Суми




Володимир Прихожай (фортепіано)




Іван Кулижніков (сопрано і тенор саксофони)




Сергій Тарасенко (бас-гітара)




Валентин Андрущенко (ударні)




Максим Руденко (перкусія)




Людвіг Шимановський (тенор саксофон)

  Aramis (джаз-ф’южн бенд) Суми

Володимир Прихожай — фортепіано
Іван Кулижніков — сопрано і тенор саксофони
Сергій Тарасенко — бас-гітара
Валентин Андрущенко — ударні
Максим Руденко — перкусія
Людвіг Шимановський — тенор саксофон

«Агаmis» засновано улітку 2005 року джазовим піаністом Володимиром Прихожаєм. За час свого існування колектив став відомим фестивальній джазовій публіці, а також, у середовищі джазових музикантів.

В активі ансамблю «Агаmis» — успішні виступи на фестивалях в Україні, а також, постійні виступи у різних джазових клубах. У кінці 2007 року колектив записав і приготував до видання CD.

Керівник колективу Володимир Прихожай брав участь в запису альбому під назвою «FІVЕ» відомого російського гітариста Ігоря Бойко. http://www.uajazz.com/people/aramis/

наверх




Тетяна Балакирська  (вокал)  Москва

  Тетяна Балакирська — головний редактор  українського джазового порталу uajazz.com, артистичний директор журналу Джаз.Ру, член Міжнародної асоціації джазових журналістів, організатор концертів, фестивалів.

В музичну журналістику прийшла через виконавську діяльність. З 2002 по 2005 рік була задіяна в роботі студії звукозапису у якості автора текстів, композитора, аранжувальника. 2003—2004 роки — концертна діяльність у джазових і «навколоджазових» колективах.

2004 рік — виступ на фестивалі на честь сьомої річниці Джаз.Ру (Москва), сольні концерти в Черкасах, виступи в Самарі. 2007 рік — виступ на фестивалі «Джазова провінція» (Воронеж) та московському клубі «Спілка композиторів».

наверх




Алім Настаєв  (гітара)  Москва


  У 2003 році Алім Настаєв став переможцем 5-го Всеросійського конкурсу джазових виконавців (проходить раз на 3 роки), а його тріо завоювало ІІІ премію у престижному конкурсі «ДоДж-Юніор», який відбувається в рамках Донецького джазового фестивалю. У 2004 році брав участь в І Міжнародному гітарному фестивалі у Москві, а у травні 2005 — отримав Гран-прі Міжнародного конкурсу «Багатолика гітара». У 2006 році, невдовзі після закінчення консерваторії, Настаєв увійшов до кращої вісімки учасників Міжнародного конкурсу гітаристів, який проводиться у рамках знаменитого джазового фестивалю в Монтрьо (Швейцарія).

Поряд із фестивальною діяльністю, Настаєв багато часу працював  у студії у якості гітариста та звукорежисера, виступав із своїм колективом та іншими виконавцями в концертах і фестивалях. У його активі — міжнародний фестиваль в Бухаресті (2007), співпраця з музикантами із США, Іспанії, Німеччини.

У 2006 році Алім Настаєв став учасником освітньої програми відомого музичного коледжу Берклі (США), що сприяло встановленню постійних творчих контактів із викладачем коледжу, саксофоністом Деном Боретті. На весну 2008 року запланований європейський тур Аліма Настаєва та Дена Боретті.

наверх




Давід Трочевскі (фортепіано)




Кршиштоф Цєсєльскі (контрабас)




Іренеуш Будни (ударні)
  JazzGO  (джаз-тріо)  Гожув Вєлькопольскі

Ансамбль JazzGO створено при джазовому клубі «Під склепінням». Музиканти набирали там досвіду граючи із багатьма зірками джазової сцени, такими, як Адам Вендт, Мацєй Стшельчик, Бред Террі, Петр Леманьски, Лешек Драніцки, Марек Казана, Кшиштоф «Пума» П’ясецьки. Тріо JazzGO — самостійно концертуючий ансамбль, але часто виконує роль ритмічної секції. Разом із відомим американським саксофоністом Маком Голдсбері музиканти записали для американо-німецької студії Timescraper Music Publishing компакт-диск, презентація якого запланована на початок квітня 2008 року.

Давід Трочевскі — випускник познанської «Школи талантів» та Вроцлавської академії музики по класу фортепіано професора Петра Калюжного. У його творчому доробку — численні особисті нагороди: Гран-прі Варшавського фестивалю джазових піаністів «Debuty’2006», Спеціальний приз в Національному конкурсі естрадної музики «Warszawa’2006», «Музична особистість» загальнопольської Майстерні джазу та естрадної музики «Inowrocіaw’2002». Його авторське тріо здобуло нагороду конкурсу «European Jazz Newcomer» на XII Міжнородному фестивалі «Jazz Goes to Town» у Градец Кралове (Чехія). Співпрацює також із Кристиною Пронько, американським кларнетистом Бредом Террі, кубинським трубачем Денісом «El Huevo» Хернандесом та біг-бендом Алекса Мазура. Учасник багатьох престижних імпрез, серед них: «Глоговські музичні зустрічі», «Jazz Camping Калатувки», «XXXI Джазова осінь», «Legnica Cantat», «Свідницькі джазові ночі», «Пам’яті Майлза», «Jazz у лісі», «Jazz під пяткою». Давід грає у різноманітних стилях, крім джазу та популярної музики виконує й класику.

Кршиштоф Цєсєльскі — студент джазового факультету Університету Зеленої Гури по контрабасу в класі професора Яцека Нєдзєлі. Концертував із такими «тузами» джазової сцени, як Збігнєв Якубек, Йоахім Мендель, Збігнєв Левандовскі.
Кшиштоф є співорганізатором ансамблю Лени Ледофф та квартету американського саксофоніста й флейтиста Мака Голдсбері. Крім вищезгаданих польських фестивалів виступав у Міжнародному фестивалі «Kostrinella» (Костршин на Одрі), «Greifswald Jazz Festival» та «Verdener Jazz und Blues Tage» (Німеччина), «Jazz на пішоході» (Щецін), «Rуїe Jazz Festival» (Зелена Гура) i багато інших. Співпрацює театрами в Гожуві й Щеціні та Госпел-хором «La Vie». http://www.myspace.com/krzysztofciesielski

Іренеуш Будни — випускник джазового факультету Університету Зеленої Гури по класу джазових ударних інструментів професора Марціна Яра. Учасник багатьох проектів і сесій  джазової та естрадної музики. Постійний учасник квартету саксофоніста Мака Голдсбері. Як і його колеги по тріо набирав досвіду  співпрацюючи із багатьма вже вищезгаданими джазовими зірками та виступав у польських та закордонних міжнародних фестивалях. Співпрацює з театрами в Гожуві та Зеленій Гурі.

наверх




Наталія Лебедєва




Ігор Закус (бас-гітара)





Олексій Фантаєв


  Тріо Наталії Лебедєвої   (Київ)

Наталія Лебедєва народилася в Києві. Закінчила Київське державне музичне училище ім. Р. Глієра, клас Петра Пашкова. У її композиторському доробку більш ніж 30 творів.
Викладач ансамблевої гри навчального комплексу  Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського — Музичного училища ім. Р. Глієра. Серед усіх видів творчої діяльності віддає перевагу викладацькій і композиторській.

Лебедєва повністю присвячує себе творчості, робить це дуже професійно й ніколи не заграє з публікою. У той же час освіченість та кришталевий смак не перешкоджають сильним емоціям, які можна відчути на кожному концерті. Найважливіше — відвертість та емоційність залишаються й на записах, прекрасним прикладом тому є недавно виданий альбом «Paints».
http://uajazz.com/people/lebedeva/

Ігор Закус — бас-гітарист, композитор. Народився у Червонограді. Закінчив Львівське музичне училище та консерваторію по класу гобоя. Паралельно займався бас-гітарою, і саме  вона стала його долею. Ігор по праву вважається кращим бас-гітаристом України. У його музиці є все — блискуча техніка, чудова мелодика, справжня українська наспівність поряд із надзвичайно тонким ставленням до звуку. Ігор працює в стилях funk-fusion, smooth, рор jazz.  http://uajazz.com/people/zakus/

Олексій Фантаєв закінчив Київське музичне училище. Навчався у чудового педагога Станіслава Макієвського і вважає, що багато чим завдячує йому: «Станіслав Олександрович навчав мене комплексу технічних формул, вчив правильно їх грати. У нашій країні такої системи не було. Інформація про теорію була відсутня й Макієвський сам розробляв свій підхід до навчання гри на барабанах. Він дуже талановитий педагог і музичний теоретик».
Потім Олексій навчався в Ізраїльському філіалі Бостонського коледжу Берклі, на національному рівні отримав у 1998 році офіційний статус «Кращого ударника» та грав з багатьма світовими знаменитими музикантами. Але в Ізраїлі не залишився, повернувся до України.

Крім того, що Олексій Фантаєв однаково професійно й цікаво працює практично в усіх стилях, від латиноамериканської музики до фрі-джазу, він ще й чудово володіє автентичною перкусією. Ще в Ізраїлі він опанував грою на пандейро (pandeiro, бразильський ударний інструмент, один із базових в самбі).
Олексій один із найбільш затребуваних джазових ударників країни. Важко уявити концерт заїжджої джазової зірки без участі Фантаєва. На його рахунку участь в найбільш знаменитих джаз-бендах і добрий десяток міжнародних проектів. Із останніх — виступ з італійською ейсид-джазовою групою «Gabin» та американським піаністом Марком Соскіним.

наверх




Сергій Манукян (фортепіано, вокал) Москва


  Сергій Манукян — це ім’я відоме кожному, хто має про джаз хоча б найменшу уяву. Він виконавець на клавішних і ударних інструментах, один з майстрів інструментального вокалу. Добився широкого визнання, поєднуючи у своїй творчості елементи джазу та популярної музики.

Він став відомим на початку 80-х після успішних виступів на крупних джазових фестивалях, які проходили в Ризі, Ленінграді, Новосибірську. Сергій працював у Талліннському ансамблі «Авіценна», співпрацював з біг-бендом Анатолія Кролла. В кінці 1980-х з’явились міжнародні контакти — запрошення на фірму «Capitol», співпраця із Франком Заппою, Квінсі Джонсом, групою «Earth Wind and Fire».

У 1989 році музикант отримав Гран-прі на першому телевізійному музичному конкурсі «Ступінь до Парнасу». До нагород можна додати звання «Кращий джазовий музикант 1994 року», премію «Овація» та багато інших. Нещодавно Сергій Манукян заснував Фонд розвитку джазового мистецтва. Записав п’ять сольних альбомів. На даний час артист є одним із найбільш відомих і затребуваних митців російської джазової сцени.

наверх




Ігор Бойко  (гітара)  Москва


  Ігор Бойко народився у 1961 р. в Сумах. У 1977-1980 рр. грав у естрадному оркестрі Парку культури і відпочинку під керівництвом Анатолія Кірноза. У 1989 році закінчив Київське музучилище ім. Р.Глієра по класу гітари у відомого гітариста Володимира Молоткова. З 1993 року живе і працює в Москві. У музиканта надзвичайно широкий творчий діапазон. Його гру, окрім у власному ансамблі «Ігор Бойко Бенд» можна почути в співдружності з іншими чудовими музикантами, які вважають за честь пограти з таким легким і зручним професіоналом. Ігор записав п’ять сольних альбомів.

Окремою й не менш важливою стороною творчого життя Бойка стала викладацька діяльність. Він написав цілий ряд методичних праць під загальною назвою «Імпровізація на електрогітарі» та окрему книгу «Мій метод», а у 2005 р. дякуючи цілеспрямованим зусиллям та ентузіазму музиканта була відкрита авторська школа «Лабораторія професійної освіти для гітаристів». Ігор Бойко перший із російських музикантів, який, поряд із найзнаменитішими західними гітаристами, став володарем власного іменного інструмента, виготовленого всесвітньо відомою фірмою «Fender».
http://www.igorboiko.com

наверх




Артем Федотов


made by surreallife

  Артем Федотов — представник молодого сузір’я джазової Росії, вельми обдарований ударник, який буквально за декілька років став постійним учасником тріо, а, отже, яскравим і достойним професіоналом.

наверх